Höstens Klassiska 554

5 föremål
562. DOSA, 1700-tal. Emalj och förgylld koppar.
Klubbat pris
12 500 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
561. PENNA, guld 18k.
561. PENNA, guld 18k.
Klubbat pris
13 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK