Utan titel, ur: "Ubu roi"
Färglitografi, 1966, signerad med blyerts 8/75, tryckt hos Mourlot, Paris, utgiven av Tériade, Paris. 42,5 x 65,5 cm, bladstorlek 54 x 75 cm (Arches).
Gulnad, missfärgad efter passepartout, uppklistard på kartong, tejp i övre hörnen, utpressat veck som löper över hela bilden.
Mourlot 394.