1018440

204. ERWIN OLAF, fotografi signerad Erwin Olaf och numrerad 2/2 a tergo.

"Bodybuilders", 1984. Gelatinsilverfotografi, bildyta 26,5 x 37,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja
Proveniens

Inköpt direkt från fotografen av nuvarande ägare.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK / 1 190 - 1 488 EUR
Klubbat pris