36
1142123
PETER HAMBURGER, vägglampor 1 par, Knoll, USA 1970-tal.

Stomme i akryl, skärm och detaljer i vitmetall, höjd 90 cm.

Smärre slitage.

Utropspris:

12 000 - 15 000 SEK

1 152 - 1 440 EUR

Klubbat pris:
Om auktionen
Kontakta specialist
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60