Fanerad med mahogny. Handtag av förgylld mässing. Skiva av trä bemålad som kolmårdsmarmor. Tre lådor. Dekor med mässingskoningar. Snäpplås. Längd 116, bredd 52, höjd 85 cm. Nyckel medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in