Gunilla Kihlgren
(Sverige, Född 1960)
och Pino Signoretto, skulptur, Murano, Italien 2003.
Balusterformad, klarglas med invändig dekor av snäcka, signerad Gunilla Kihlgren 2003 Pino Signoretto. Höjd ca 54 cm.
Proveniens
Galleri IngerMolin, Stockholm 2007.