Important Winter Sale 637

3 föremål
1082. Skålfat, porslin. Qingdynastin, Qianlong (1736-1795).
Klubbat pris
7 500 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
911. Amitayus, förgylld koppar. Tibeto-kinesisk, 1700-tal.
Klubbat pris
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK