Inred ute

23 föremål
Blombord, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
Klubbat pris
6 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Folke Bensow, trädgårdssoffa, Näfvekvarn nr 3.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Obelisk modern tillverkning.
Obelisk modern tillverkning.
Klubbat pris
9 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Trädgårdsgrupp 7 dlr 1900-tal.
Klubbat pris
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Trädgårdsmöbel, 7 dlr, Grythyttan, 2000-tal.
Klubbat pris
29 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Trädgårdsskulpturer, ett par, 1960-tal.
Klubbat pris
9 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsstolar, 6 st, 1900- talets mitt.
Klubbat pris
6 201 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsstolar, ett par, Näfveqvarns Bruk, 1900-tal.
Klubbat pris
9 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Trädgårdsurnor, ett par, gjutjärn, 1900-tal .
Klubbat pris
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK