Tid för klappar

125 föremål
RING, med safir samt briljantslipade diamanter.
Klubbat pris
1 911 SEK
Utropspris
3 000 SEK
YVES SAINT LAURENT, halsband, gulmetall, 2000-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
1 800 SEK
ARMRING 18K guld 8,4 g.
ARMRING 18K guld 8,4 g.
Utropspris
2 500 SEK
ALLIANSRING 18K vitguld m briljanter ca 0,20 ct.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RING, fasettslipade citrin, 18K guld.
Klubbat pris
150 EUR
Utropspris
300 EUR
RING, med mabépärla.
RING, med mabépärla.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÖRHÄNGEN, ett par, Mads Ziegler, 'Claw' örhängen, 8K guld.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÖRHÄNGEN, med odlade pärlor.
ÖRHÄNGEN, med odlade pärlor.
Klubbat pris
1 555 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RING, med hematit, Ceson, Göteborg, 1948.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHANEL, örhängen.
CHANEL, örhängen.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORG JENSEN, brosch, mellan 1933 - 1944.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AFTONVÄSKA i vävd förgyllt silver.
Klubbat pris
1 105 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHANEL, örhängen.
CHANEL, örhängen.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PER BORUP, Köpenhamn, örhängen med mabépärlor.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BJÖRN WECKSTRÖM, RING, 14K guld. Lapponia 1999.
Klubbat pris
100 EUR
Utropspris
200 EUR
HALSBAND, bijouteri, Oscar de la Renta.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GIVENCHY, brosch.
GIVENCHY, brosch.
Klubbat pris
623 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BROSCH, med fasettslipad bergkristall.
Klubbat pris
405 SEK
Utropspris
2 000 SEK