Carl-Johan Bolander - Galerie Belle, Västerås

12 föremål
ULF TROTZIG, blandteknik på pappannå, signerad och daterad -60.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLLE NYMAN, 3 st, blandteknik på papper, signerade.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLLE KÅKS, akryl på duk, intygad av Carl Johan Bolander.
Klubbat pris
2 222 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MADELEINE PYK, blandteknik på papper, signerad och daterad 1988.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALVAR JANSSON, olja på duk, signerad A.J.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALVAR JANSSON, akvarell på papper, signerad AJ och daterad -87.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TORSTEN RENQVIST, olja på duk, signerad T.R och daterad -62.
Klubbat pris
13 100 SEK
Utropspris
10 000 SEK