Carl-Johan Bolander - Galerie Belle, Västerås

14 föremål
ETSNINGAR, 6 st, b.la. Hans Wigert.
Klubbat pris
4 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ETSNINGAR 6 st, b.la. Hans Wigert.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS WIGERT, etsning, signerad med blyerts och numrerad 5/30.
Klubbat pris
1 784 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ETSNINGAR, 6 stycken, bland annat Hans Wigert.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ETSNINGAR 3 stycken, bland annat Hans Wigert.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ETSNINGAR, 4 stycken, bland annat Hans Wigert.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS WIGERT, 5 etsningar, signerade.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ETSNINGAR, 5 stycken, bland annat Hans Wigert.
Klubbat pris
8 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK