Hans Erik Börjeson Online

54 föremål
EINAR NERMAN, tusch och blyerts, signerad Nerman. Man med hatt.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL KYLBERG, blyerts, signerad CK. "Lisbeth".
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AXEL FRIDELL, torrnålsetsning, 1927, signerad i blyerts.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AXEL FRIDELL, laverad tuschteckning, osignerad. "God natt".
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MARC CHAGALL, etsning, signerad.
Klubbat pris
5 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
AXEL FRIDELL, tuschlavering, osignerad. "Allmänt utseende".
Klubbat pris
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PABLO PICASSO, litografi, signerad och numrerad 14/50.
Klubbat pris
40 111 SEK
Utropspris
30 000 SEK
AXEL FRIDELL, laverad tuschteckning, osignerad.
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK