Contemporary Online

13 föremål
BANKSY, EP vinyl med omslag, "Queen & Cuntry", release 2008.
Klubbat pris
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LARS LERIN, akvarell, signerad Lars Lerin och daterad mars -92.
Klubbat pris
74 001 SEK
Utropspris
40 000 SEK
ANDERS WIDOFF, olja på melitrace, 1996.
Klubbat pris
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LARS LERIN, akvarell, signerad Lars Lerin och daterad -91.
Klubbat pris
90 200 SEK
Utropspris
40 000 SEK