TRÄDGÅRDSSTOLAR, 3+1 st, s k bryggeristolar, 1900-talets första hälft.

4 hopfällbara stolar. Sitthöjd 46 cm.

Märken. Slitage. Färgbortfall. Senare målning. Åldersrelaterat slitage. En stol något ostabil

Klubbat pris
1 400
127
135
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
3 jul 2018 18:46
1 400 SEK
3 jul 2018 18:46
1 400 SEK
3 jul 2018 18:44
1 300 SEK
3 jul 2018 18:43
1 200 SEK
3 jul 2018 18:41
1 100 SEK
3 jul 2018 18:41
1 000 SEK
3 jul 2018 18:41
900 SEK
3 jul 2018 18:41
850 SEK
3 jul 2018 18:35
750 SEK
3 jul 2018 18:35
700 SEK
3 jul 2018 18:14
500 SEK
3 jul 2018 11:23
500 SEK
2 jul 2018 10:17
450 SEK
2 jul 2018 10:17
400 SEK
30 jun 2018 17:17
350 SEK
29 jun 2018 15:34
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1324. Skål, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
18 000

ditt bud
Fair warning
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
18 000 SEK