Duka med stil

72 föremål
BÄNK, 1900-talets början.
BÄNK, 1900-talets början.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, gjutjärn samtida tillverkning.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KORGSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR ett par, sandsten Gotland.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, gjutjärn.  samtida tillverkning.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GRYTOR, gjutjärn, 4 st, 1800-tal.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 800 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, 1800-tal.
TRÄDGÅRDSURNA, 1800-tal.
Klubbat pris
1 950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KITTEL, koppar, 1900-tal.
KITTEL, koppar, 1900-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
4 810 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, bambuimiterande metall, samtida.
Klubbat pris
3 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, bambuimiterande metall, samtida.
Klubbat pris
6 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, Byarum, sent 1800-tal.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KORGSTOL 1900-tal.
KORGSTOL 1900-tal.
Klubbat pris
4 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, 1900-tal.
TRÄDGÅRDSURNA, 1900-tal.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, Byarums Bruk, sent 1900-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VATTENTUNNA, koppar, 18-/1900-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1900-talets slut.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
5 515 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORD, tidigt 1900-tal.
BORD, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn.
TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn.
Klubbat pris
3 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
URNA, brons, 1800-tal.
URNA, brons, 1800-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, med stenskiva. 1900-tal.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, sk bryggarstolar.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, ett par, 1900-talets första del.
Klubbat pris
3 202 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, 1900-tal,
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1950-/60-tal.
Klubbat pris
4 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, Grythyttan, 2000-tal.
BORD, Grythyttan, 2000-tal.
Klubbat pris
1 749 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELSA STACKELBERG, trädgårdsbord, Fri Form, 1970-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DÄCKSTOLAR, 2 st olika, 1900-talets mitt/andra hälft.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSFÅTÖLJER, 2 st 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR 4 st.
KARMSTOLAR 4 st.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR ett par, 1900-talets andra hälft Byarum.
Klubbat pris
2 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDS- / MATBORD, Skagerak, Danmark, 2000-tal.
Klubbat pris
3 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, Grythyttan, ett par, 2000-tal.
Klubbat pris
2 850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, rotting, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJ MED FOTPALL, 1900-talets slut.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, ett par, gjutjärn, 1900-talets början.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DÄCKSTOL, "Classic Garden".
DÄCKSTOL, "Classic Garden".
Klubbat pris
3 150 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBLER, 2+1 st, 1900-tal.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, rotting, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJER, ett par, rotting, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, gjutjärn, Alunda Gjuteri.
Klubbat pris
1 818 SEK
Utropspris
3 000 SEK