Duka med stil

21 föremål
PALLAR, två stycken, allmoge, furu, 1800-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SLAKTBÄNK, 1900-tal.
SLAKTBÄNK, 1900-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TUNNA, allmoge, 1800-tal.
TUNNA, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄNK, 1900-talets början.
BÄNK, 1900-talets början.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÄNK, omkring år 1900.
BÄNK, omkring år 1900.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRAPPSTEGE, 1900-tal.
TRAPPSTEGE, 1900-tal.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTURER, ett par, stenmassa, 1900-tal.
Klubbat pris
9 205 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SITTPUFF 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-tal.
SERVERINGSVAGN, 1900-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VATTENTUNNA, koppar, 18-/1900-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPANGEKYLARE, på ställ, 1900-talets senare del.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄNK, omkring år 1900.
BÄNK, omkring år 1900.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BLOMBORD/BÄNK, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PALL, allmoge, Hälsingland, 1800/1900-tal.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBLER, 2+1 st, 1900-tal.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJER, ett par, rotting, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK