Easy Living

7 föremål
VAS, porslin, Kina, modern tillverkning, 1900-tal.
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VIKSKÄRM, Japan, 1900-talets andar hälft.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS med LOCK, silver. Kina, tidigt 1900-tal, 581,3 gram.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VIKSKÄRM Japan 1900-talets första hälftt/mitt.
Klubbat pris
18 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORD Osmanska riket, 1900-tal.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VASER, ett par. 1600-tal.
VASER, ett par. 1600-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK