Easy Living

14 föremål
ALBERT JOHANSSON, olja på pannå, signerad.
Klubbat pris
8 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM, olja på pannå, signerad.
Klubbat pris
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MADELEINE PYK, gouache på papper, signerad, daterad 1969.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RUNE JANSSON, olja på duk, signerad och daterad -57.
Klubbat pris
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BIRGITTA LILJEBLADH, olja på duk. Signerad BL och daterad -41.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHN IVAR BERG, olja på duk, signerad och daterad -36.
Klubbat pris
3 355 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NILS WEDEL, akvarell, signerad och daterad -35.
Klubbat pris
5 950 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ERLAND CULLBERG, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
24 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JÖRGEN FOGELQUIST, olja på duk. Signerad.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK