CHRISTER JANSSON, Skulptur, brons, sign, numr, dat -91. Höjd 33 cm.
"Samspel". Signerad med initialer och daterad -91. Numrerad 1/5. Brunpatinerad brons, höjd 33 cm (inklusive träbas 35 cm.
Obetydlig ytsmuts.
Mindre strödda skrapmärken.
Finns som polykrom monumentalskulptur.