Sommarbröllopens tid

20 föremål
LJUSSTAKAR ett par, mässing,   1800-talets mitt.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, silver, GAB, Stockholm, 1919.
Klubbat pris
6 300 SEK
Utropspris
7 000 SEK
KANDELABRAR, ett par, tenn GAB Tenn, Stockholm, 1935.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, ljuslyktor, ett par, Markaryd.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KANDELABRAR, ett par, sent 1800-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 4 st, silver, Tesi, Göteborg, 1967-1974.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, nysilver, 1900-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

248. Axel Einar Hjorth, stolar, ett par, "Sandhamn", Nordiska Kompaniet 1929.
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK