Bemålad metall och bemålat och betsat trä, höjd 90, sitthöjd 45 cm, bredd 66 cm.
Bruksslitage. Rostangrepp. Färgbortfall. Fläckar. Repor. Märken. En stol saknar en sittbräda.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10