Modern & Contemporary F174

125 föremål
TAPIO WIRKKALA, VAS. Isberg. Sign. Tapio Wirkkala 3825.
Klubbat pris
3 220 EUR
Utropspris
1 000 EUR
ALVAR AALTO, VAS. Savoy. Karhula, 1930-tal.
Klubbat pris
1 800 EUR
Utropspris
2 500 EUR
KAJ FRANCK, SAFTSERVIS. Notsjö, formgiven 1954.
Klubbat pris
360 EUR
Utropspris
400 EUR