Klassiska F183

6 föremål
ETT PAR BIEDERMEIER STOLAR, Ryssland ca 1820-30-tal.
Klubbat pris
2 300 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
ETT PAR SENGUSTAVIANSKA BALJFÅTÖLJER, ca 1800.
Klubbat pris
3 000 EUR
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
KARMSTOLAR, empire, Ryssland 1800-talets början.
Klubbat pris
2 300 EUR
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
ETT PAR RYSKA KARMSTOLAR, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
4 200 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
TABURETT, mahogny, troligen Ryssland, 1800-talets början.
Klubbat pris
920 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
GUSTAVIANSK SOFFA, Sverige 1700-talets slut.
Klubbat pris
4 900 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR