Klassiska F183

12 föremål
SYBORD, empire, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
1 850 EUR
Utropspris
900 - 1 200 EUR
ETT PAR SIDOBORD, mahogny, England 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
1 150 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
SIDEBOARD, England 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
GUSTAVIANSKT KONSOLBORD, 1700-talets slut.
Klubbat pris
3 700 EUR
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
SALONGSBORD, mahogny, Ryssland 1830-tal.
Klubbat pris
353 EUR
Utropspris
500 - 700 EUR
BORD, mahognyfaner, Queen Anne, England 1700-tal.
Klubbat pris
300 EUR
Utropspris
500 - 700 EUR
SKRIVBORD, Ryssland ca 1850.
SKRIVBORD, Ryssland ca 1850.
Klubbat pris
870 EUR
Utropspris
500 - 700 EUR
GUSTAVIANSKT KONSOLBORD, sent 1700-tal.
Klubbat pris
2 100 EUR
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
BORD, Louis seize stil, 1800-talets slut.
Klubbat pris
1 100 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
SPELBORD, troligen Italien 1800-talets början.
Klubbat pris
1 050 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR