Design + Art Helsinki F188

7 föremål
OILI MÄKI, rya. Ca 165x249 cm.
Klubbat pris
1 061 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
CECI SÖDERLUND, ryamatta, Finland. Ca 165x140 cm.
Klubbat pris
740 EUR
Utropspris
500 - 600 EUR
DORA JUNG, provväv / studie, linnedamast, 1961.
Klubbat pris
760 EUR
Utropspris
700 - 900 EUR
OILI MÄKI, bildväv, signerad och daterad -72.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
VÄINÖ BLOMSTEDT, rya, Finska handarbetets vänner. Ca 240x133 cm.
Klubbat pris
3 000 EUR
Utropspris
4 000 - 4 500 EUR
DORA JUNG, vävnad, linnedamast, signerad. 1960-tal.
Klubbat pris
600 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
DORA JUNG, provväv / studie, linne, 1968.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR