Selected Classics Helsinki F192

12 föremål
JUSSI MÄNTYNEN, BJÖRN.
JUSSI MÄNTYNEN, BJÖRN.
Klubbat pris
320 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
ARTTU HALONEN, FLICKAN MED VINSTOCK.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
EMIL WIKSTRÖM, "MIN ENDA TRÖST".
Klubbat pris
801 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
JUSSI MÄNTYNEN, brons, signerad -55.
Klubbat pris
820 EUR
Utropspris
700 EUR
EDOUARD DROUOT, "La Renomée" guldmålad brons.
Klubbat pris
960 EUR
Utropspris
500 - 700 EUR
VÄGGSKULPTURER ETT PAR, Peru 1700/1800-tal.
Klubbat pris
1 000 EUR
Utropspris
1 500 EUR
WÄINÖ AALTONEN, PORTRÄTT AV ALEKSIS KIVI.
Klubbat pris
1 651 EUR
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
MATHURIN MOREAU, brons, signerad.
Klubbat pris
1 850 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
JUSSI MÄNTYNEN, "Älg kalv".
JUSSI MÄNTYNEN, "Älg kalv".
Klubbat pris
3 200 EUR
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
JUSSI MÄNTYNEN, "Rosvoritari".
Klubbat pris
3 601 EUR
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
JUSSI MÄNTYNEN, ISBJÖRN.
JUSSI MÄNTYNEN, ISBJÖRN.
Klubbat pris
5 900 EUR
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

634. Torsten Renqvist, "Fågel Fenix". Ur "Noaks ark".
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Fair warning
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK