1097172

BYRÅ, rokoko, 1700-tal.

Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 000 - 33 000 SEK
2 130 - 3 190 USD
Klubbat pris
1 900 EUR
BYRÅ, rokoko, 1700-tal.

Fanerad, med alm, masurbjörk, ek och frukträd. Tre lådor, bronsbeslag. Bredd 105,5 cm, djup ca 55 cm, höjd ca 80 cm.

Fanerskador. Torrsprickor.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1007. Rullmålning, akvarell och tusch på papper, sen Qingdynasti.
Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK