Helsinki Design + Contemporary Art F201

221 föremål
SKÄNK, Finland 1930-tal.
SKÄNK, Finland 1930-tal.
Klubbat pris
1 150 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
LEA ESKOLA, Finska handarbetets vänner. Ca 162x115 cm.
Klubbat pris
420 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
DORA JUNG, löpare, "Viol", signerad DJ. Tidigt 1960-tal.
Klubbat pris
420 EUR
Utropspris
500 - 600 EUR
SOFFA, 1900-talet mitt.
SOFFA, 1900-talet mitt.
Klubbat pris
370 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
YRJÖ KUKKAPURO, gungstol, "A509", Avarte 1980-tal.
Klubbat pris
420 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
CARL-JOHAN BOMAN, Fåtölj, Oy Boman Ab, 1940-tal.
Klubbat pris
1 400 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR