Helsinki Winter Sale F204

13 föremål
Alvar Aalto, vas, modell 0551, Iittala 1970-tal.
Klubbat pris
1 650 EUR
Utropspris
1 200 - 1 400 EUR
Alvar Aalto, vas Iittala 1950-tal.
Klubbat pris
6 350 EUR
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Gunnel Nyman, vas, signerad, G. Nyman Nuutajärvi Notsjö -55.
Klubbat pris
1 550 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Alvar Aalto, fat, modell 9769 A, Karhula Glasbruk 1940-tal.
Klubbat pris
2 600 EUR
Utropspris
1 200 - 1 400 EUR
Alvar Aalto, vas 3032 signerad Alvar AAlto.
Klubbat pris
1 450 EUR
Utropspris
1 200 - 1 400 EUR