Nordic Design Sale F205

25 föremål
Fåtöljer ett par, 1950-tal.
Fåtöljer ett par, 1950-tal.
Klubbat pris
1 550 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
Soffa 1960-tal.
Soffa 1960-tal.
Klubbat pris
2 700 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 550 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Fåtöljer, ett par, Mobilia 1930-tal.
Klubbat pris
4 850 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Sigurd Frosterus, fåtölj, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
2 700 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

229. Tallrikar, sex stycken, porslin. "Flora Danica", Royal Copenhagen, Danmark, 1900-tal.
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
19 000 SEK