726
71389

RELIEFTAVLA,

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
91 - 136 EUR
97 - 145 USD
Klubbat pris
RELIEFTAVLA,

Japan 1900-tal. Skuret ben på svärtad träplatta. Häger på bambugren. 45,5 x 30 cm.

Skador, saknar delvis delar.

Tilläggslista

Several parts are missing. Repairs to bird and branches.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

48. Konsolbord, av Olof Christian Lindmark (mästare verksam i Stockholm 1779-1813), Gustavianskt.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
46 000

ditt bud
Aktuellt bud:
46 000 SEK