476
86233

KANNA, fajans. 1800-talets början.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
182 - 272 EUR
193 - 290 USD
Klubbat pris
900 SEK

Lagning.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

478. Dosa, 18K guld med miniatyr i gouache inuti locket, 1700-tal, såld av Bolin & Jahn, S:t Petersburg, ca 1840.
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK