"Le mélodie acide"
Mapp med 14 färglitografier, 1980, samtliga med tryckt signatur och numrerade med blyerts 487/1500, justification du tirage suit no 487, tryckt och utgiven av La Polígrafa, Barcelona. Förvarade lösa i skyddsportfölj av papp. 33 x 25 cm.
Cramer 248, Mourlot 1212-1225.