EINO RUUTSALO

Akryl och kollage på duk, signerad och daterad -84.

"Obs!", 62 x 62 cm.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - T3
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

+358 40 555 1334
joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 500 EUR

    240
    EUR
    2 349 SEK
    289 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    513 jan 18:59240EUR
    413 jan 18:50220EUR
    3 7 jan 22:48120EUR