1018773

KARMSTOLAR, 4 st, allmoge, 1900-talets första hälft.

Furu. Sitthöjd 44, rygghöjd 78 cm

Konditionsrapport

Torrsprickor. Kompletterad. Slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Claes Andersson

    Claes Andersson

    claes.andersson@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 000
    97 EUR
    110 USD

    Budhistorik (1 bud)
    123 mar 14:171000SEK