TÅG, VAGNAR OCH TILLBEHÖR, bla. Fleischmann, 1900-talets andra hälft
Tre lok varav ett Fleischmann. 13 vagnar av olika modeller, mestadels Fleischmann. Transformator Fleischmann. Diverse rälsdelar och tillbehör. Vagnar längd ca 9- 24 cm.
Slitage. Ej genomgånget eller funktionstestat.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.