KNUD KYHN, skulptur, stengods, monogramsignerad i godset, Royal Copenhagen, omkring 1900-talets mitt.

Apa med fjäril i hand. Märkt "19 KK 52 21153" samt "095". Höjd 26 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
1 500 SEK