LARS-GUNNAR NORDSTRÖM

Serigrafi, signerad och numrerad 21/70.

Gul Triptyk del B. Bildstorlek ca 29,5 x 49,5 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Nan Jarjis

Nan Jarjis

nan.jarjis@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 400 EUR

    Slutpris

    1 100
    EUR
    11 423 SEK
    1 358 USD

    Budhistorik (42 bud)
    416 apr 16:331100EUR
    216 apr 15:411050EUR
    3A16 apr 15:401000EUR
    Acceptpris på 200 EUR uppnåddes