OKÄND KONSTNÄR, träskulptur, signerad Hj. E-son och daterad 1930.

Stående kvinna. Patinerat/bemålat trä. Totalhöjd 67,5 cm.

Repor. Smärre slitage. Enstaka torrsprickor.

Utropspris
200 EUR