JOHAN OSSIAN-ANDERSSON, olja på duk, signerad Th Sandström och daterad 1924.
Båt på öppet hav. Bildens mått 37 x 75 cm.
Sedvanligt slitage. Krackelyrer. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK