1044343

ARNE JACOBSEN, 6 stolar, "Sjuan", Fritz Hansen.

Kromade ben med plasttassar. Stoppad sits och rygg klädda i brunt läder. Sitthöjd c:a 43 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Senare klädsel. Repor. Smärre fläckar.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Lundberg

    Johan Lundberg

    johan.lundberg@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 18 000 SEK

    Slutpris

    15 500
    1 509 EUR
    1 714 USD

    Budhistorik (14 bud)
    1120 maj 19:0515500SEK
    10A20 maj 19:0515000SEK
    1120 maj 19:0515000SEK
    Acceptpris på 12 000 SEK uppnåddes