BESTICKSERVIS, 74 delar, rostfritt stål, "Ranka", Gense, Eskilstuna, 1900-talets andra hälft.
14 matknivar 15 matgafflar 14 matskedar 6 smörgåsknivar 11 smörgåsgafflar 14 kaffeskedar
Smärre slitage.