MINIATYRER, 9 stycken, varav 8 av John Anderson, Höganäs, samt en miniatyr Gustavsbergs studio, 1900-talets andra hälft.

Signerade. Höjd 1,5-9,5 cm.

Utropspris
1 500 SEK