1056220

TRÄDGÅRDSBORD SAMT BÄNK

Bland annat NK, cirka 1930-tal.

Vitmålade. Bordet brickmärkt Nordiska Kompaniet. Bordets längd 110, bredd 65, höjd 72. Bänkens sitthöjd 47, bredd 144, djup 45. höjd 87 cm.

Konditionsrapport

Senare målning. Slitage. Repor. Märken.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 200
    209 EUR
    245 USD

    Budhistorik (20 bud)
    525 maj 18:342200SEK
    1A25 maj 18:332000SEK
    525 maj 18:332000SEK