1056220

TRÄDGÅRDSBORD SAMT BÄNK

Bland annat NK, cirka 1930-tal.

Vitmålade. Bordet brickmärkt Nordiska Kompaniet. Bordets längd 110, bredd 65, höjd 72. Bänkens sitthöjd 47, bredd 144, djup 45. höjd 87 cm.

Konditionsrapport

Senare målning. Slitage. Repor. Märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H30

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 dagar 13 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 600
    155 EUR
    183 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 700 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (14 bud)
    421 maj 13:271600SEK
    1A21 maj 13:261500SEK
    421 maj 13:261500SEK