1056227

BLOMBORD, 1900-talets första del.

Gråmålat. Längd 89. Bredd 32. höjd 71 cm.

Konditionsrapport

Senare målning. Torrsprickor. Slitage. Smärre skador.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Ribeiro

    Maria Ribeiro

    maria.ribeiro@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    750
    71 EUR
    80 USD

    Budhistorik (10 bud)
    424 maj 2018 17:55750SEK
    2A24 maj 2018 17:55700SEK
    219 maj 2018 13:06600SEK