1056227

BLOMBORD

1900-talets första del.

Gråmålat. Längd 89. Bredd 32. höjd 71 cm.

Konditionsrapport

Senare målning. Torrsprickor. Slitage. Smärre skador.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    750
    71 EUR
    84 USD

    Budhistorik (10 bud)
    424 maj 17:55750SEK
    2A24 maj 17:55700SEK
    219 maj 13:06600SEK