BLOMBORD

1900-talets första del.

Gråmålat. Längd 89. Bredd 32. höjd 71 cm.

Konditionsrapport

Senare målning. Torrsprickor. Slitage. Smärre skador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H145

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    5 dagar 6 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    600
    58 EUR
    69 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 650 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (8 bud)
    219 maj 13:06600SEK
    318 maj 20:25550SEK
    2A18 maj 20:25500SEK