1056306

CARL HAMMOUD, litografi, signerad Carl Hammoud och daterad 2011, numrerad 19/60.

"Triangle". Bildmått 30 x 35 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 300
    223 EUR
    253 USD

    Budhistorik (7 bud)
    1A24 maj 11:082300SEK
    224 maj 11:082100SEK
    1A24 maj 11:071900SEK