1056306

CARL HAMMOUD, litografi, signerad Carl Hammoud och daterad 2011, numrerad 19/60.

"Triangle". Bildmått 30 x 35 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 300
    223 EUR
    262 USD

    Budhistorik (7 bud)
    1A24 maj 11:082300SEK
    224 maj 11:082100SEK
    1A24 maj 11:071900SEK