LAILA PULLINEN, litografier, 4 st, signerade och daterade -86
"Valontuoja I", 2 st, nr 234/500 och 235/500, 28x19 cm.
"Valontuoja II", 2 st, nr 233/500 och 234/500, 28x19 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
300 EUR