INDUSTRISKÅP, 1900-talets andra hälft.

Lackerad plåt. Längd 100 cm, bredd ca 40 cm, höjd 180 cm.

Hårt slitage med repor, bucklor och fläckar. Spår av klistermärken. Tusch.

Utropspris
3 000 SEK