PAAVO SIRKKUNEN

Olja på duk, signerad och daterad.

Stilleben. 39 x 65 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 12
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    5 timmar 12 minuter

    Utropspris: 200 EUR

    45
    EUR
    469 SEK
    52 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 50 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    120 jul 13:5445EUR
    320 jul 13:1040EUR
    220 jul 10:0835EUR