NYCKELSKÅP/VÄGGSKÅP, sent 1800-tal.

Ek. Krön med skuren genombruten dekor. Glasad dörr med bakomliggande krokar. Dekor av pärlbroderi. Bredd 41, djup 14, höjd 56 cm. Nyckel finns.

Slitage. Torrsprickor. Repor.

Utropspris
2 500 SEK